Kompletní portfolio

Realizované zakázky dle roků, na které jsme udělali KOMPLETNÍ herecké obsazení, např:

Život a doba soudce A.K. II. – R. Sedláček, B. Sláma, R. Špaček, P. Marek (ČT Praha)
Špunti na vodě
– J. Chlumský (Czech Film)
Po strništi bos – J.Svěrák (Czech Film)
Lída Baarová
– F.Renč (Czech Film)
Dvojníci – J. Chlumský (Czech Film)
Le Sac de Billes (Pytlík kuliček) – C. Duguay (Frech Film)
Bohéma – R. Sedláček (ČT Praha)
Sophia – (Russian TV series)
Každý milion dobrý. – Z. Zelenka (ČT Praha)
Zločin v Polné – V. Polesný (ČT Praha)
RAP.ortér – J. Sommer (Czech Film)

baarova_slide

Rudý Kapitán – M. Kollár (ČR, Slovensko, Polsko)
Americké dopisy – J. Brabec (ČT Praha)
České století: Ať si jdou 1992 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Poslední hurá 1989 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Je to jen rock´n´roll 1976 – R. Sedláček (ČT Praha)
Expozitura II. – J. Chlumský, P. Nikolaev (ČT Nova)
Život a doba Soudce A.K. – R. Sedláček, B. Sláma, R. Špaček (ČT Praha)
Sebemilenec – F. Renč (ČT Brno)
České století: Musíme se dohodnout 1968 – R. Sedláček (ČT Praha)
Křesadlo – Z. Zelenka (ČT Praha)
Tři Bratři – J. Svěrák (Czech Film)
Cirkus Bukowsky – J. Pachl seriál (ČT Praha)
Tři mušketýři – film (Rusko)
Sanitka 2 – F.Renč seriál (ČT Praha)
České století: Zabíjení soudruha 1951 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Všechnu moc lidu Stalinovi 1948 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Kulka Pro Heyndricha 1941 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Den po Mnichovu 1938 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Velké bourání 1918 – R.Sedláček (ČT Praha)

ceske stoleti,  velke bourani, jaromerice nad rokytnou 20.3.2013

Vše o mé rodině – sitcom (TV Prima)
12 měsíčku – pohádka (Rusko)
Spolu – seriál (Rusko)
Archiv Felixe Burgeta – Z.Zelenka (ČT Praha)
Proces doktorky Kalendové – Z.Zelenka (ČT Praha)
Skorzeny – Ruský (TV film)
Bystroletov – Ruský (TV film)
Blake – Ruský (TV film)
Philibert – CZ/France (film)
Přešlapy: 2.+3.serie – (TV Prima)
Sitcom TV Prima – (TV Prima)
Šťastný smolař – M.Mináč (ČT Brno)
Vražda lobisty Mansdorfa – Z.Zelenka (ČT Praha)
Vražda poštovní doručovatelky – Z.Zelenka (ČT Praha)
3 sezony v pekle – rež. T. Mašín
HEPZIBAH – rež. Robert Sigl (Ger horor film ProSieben)
Kuky se vrací – J.Svěrák (ČR)
Chateaubriand – P.Aknin (France film)
Přešlapy – seriál (TV Prima)
Hasiči – seriál (TV Nova)
Vetřelci – F.Renč (ČT Brno)
Zabiják ze Sherwoodu – Z.Zelenka (ČT Praha)
Hřích prof.Sodomky – Z.Zelenka (ČT Praha)
OKO – M.Kohout (ČR)

1142954_1091789__3_sezony_v_pekle_II

Hlídač č.47 – F. Renč (Czech Film)
Kanadská noc – Z. Zelenka (Czech TV Film)
Na vlastní nebezpečí – F. Renč (Czech Film)
Hranice – J. Brabec (Czech TV film)
Kouzla králů – Z. Zelenka (Czech TV Film)
Inside Hana’s Suitcase – L.Weinstein (Canada Film)
Pojišťovna štěstí IV (Czech TV serie)
Ocas ještěrky – I. Trajkov (CZ film)
Václav – J. Vejdělek (CZ film)
Právníci – J. Polišenský (CZ TV Serie)
Nemocnice na kraji města 3 – V. Polesný (CZ TV Serie)
Místo nahoře/ Místo v životě 3 – J.Chlumský (CZ TV serie)
Letiště 2 – (CZ TV Serie)
Trapasy – Z.Zelenka (Czech TV)
Karambol – Z.Zelenka (Czech TV)
Casino Royale – Martin Campbell (UK)
Hostel part 2 – Eli Roth (USA)
Hraběnky – J. Brabec (Czech TV)
Vratné lahve – Z. Svěrák (Czech film)
Courier – CBS (TV USA)
Šípková Růženka – Z. Zelenka (Czech TV)
La Dame d‘ Izieu – Alain Wermus (France)
Roming – J. Vejdělek (Czech)
Letiště 1 – (TV Serie CZ)
3 sezony v pekle – T. Mašín (Czech)
Opravdová láska – A. Sedláčková (TV CZ)
Hodina klavíru – Z. Zelenka (TV CZ)

casino-royale

Hostel – Eli Roth (USA)
Les Rats – C. Brandstrom (France)
Účastníci zájezdu – J. Vejdělek (Czech)
Něco o životě – R.Sedláček (Czech)
Místo nahoře II – J.Chlumský (TV serie)
Krásný čas – A.Sedláčková (TV)
Loupežníci – Z.Zelenka (TV)
Milovníci – Z.Zelenka (TV)
Boháč a chudák – Z.Zelenka (TV)
Slečna Guru – Z.Zelenka (TV)
Román pro ženy – F. Renč (Czech)
Milenci a vrazi – V.Polesný (Czech)
Tři mušketýři – P. Aknin (France)
Sen – M.Kohout (Czech)
Jedna ruka netleská – D.Ondříček (Czech)
Žralok v hlavě – M.Procházková (Czech)
Silný kafe – B. Gunnarsson (Czech -Island)
Jak to vidí Ruth – J.Němcová (TV)

01

Kolja – J.Svěrák (Czech)
Samotáři – D.Ondříček (Czech)
Rebelové – F. Renč (Czech)
Tmavomodrý svět/ Dark blue world – J. Svěrák (UK- Czech – Germany)
The barber of Siberia – N. Michalkov (France – CZ – Russia)
Ieri – S. Soldini (Italy)
Jean Moulin – Pierre Aknin (France)
Vlak 16.19 – Philippe Triboit (France)
93 Rue Lauriston – D. Granier Deferre (France)
Všichni moji blízcí – M. Mináč (Czech)
Oběti a vrazi – A.Sedláčková (Czech -France)
Musím tě svést – A.Sedláčková (Czech)
Válka Barev – F. Renč (Czech)
Báječná léta pod psa – P. Nikolajev (Czech)
 – Alexandr (TV Holland)
Stůj nebo se netrefím – J.Chlumský (Czech)
Tábor padlých žen – L.Halama (Slovak)
Výchova dívek v Čechách – P. Koliha (Czech)

2011160_11029020494d6cb0d239a2e

Vater und Sohne – B. Sinkel (Taurus Film Munchen)
E.E. Kisch – M. Hollý (TV 2000 Wiesbaden)
Kampf der Tiger – dr.D. Wedel (Active Film Munchen)
Die Bertinis – E. Monk (Objectiv Film Hamburg)
Die Wiesingers – B. Fischerauer (Galaxy Film Munchen)
Burning secret – A. Birkin (Westron Ltd.)
L´Amante – V. Bélmont (Stephan Film Paris)
Das Spinnenetz – B. Wicki (Provobis Film Hamburg)
Marta a já – J.Weiss (Taurus Film Munchen)
Modrooký (Germany)
Heimatmuseum – E. Gunther (Universum Film Berlin)
Gorila – P. Patzak (Taurus Film Munchen)
Příběh služebné – O. Runze
Dumky – P. Weigel
Baron von Leisenborg E. Molinaro (Taurus Film Munchen )
Ein Stuck Himmel – F.P. Wirth
Dáma z Berlína – J. Boutron (Taurus Film Munchen)
Coura – D. Itzenplitz (Provobis Film Hamburg)
Rosa Luxemburg – M.v. Trotta (Bioskop Film Munchen)
Povídky v povídkách – Druger (Objectiv Film Hamburg)
Rudá země – K. Emmerich (Bavaria Film Munchen)
Diamond swords – D. de la Patelliér (France)

KONTAKT