Kompletní portfolio

Realizované zakázky dle roků, na které jsme udělali KOMPLETNÍ herecké obsazení, např:

Zlatý podraz – R. Špaček (Czech Film)
The Un Agent– K. Waxman(Czech-USA Film)
Inšpektor Max– J. Chlumský, P. Nikolaev (ČT Praha, Slovenská televize)
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci– F.Renč (Czech Film)
Jan Palach– R. Sedláček (Czech Film)
Balada o pilotovi – J. Sebechlebský (ČT Praha)
T34– A. Sidorov (Russian Film)
Tout le Monde Debout – F. Dubosc (French Film)
Ľudská tvár (Alexnadr Dubček 68)– L. Halama (Slovakian Film)

Život a doba soudce A.K. II. – R. Sedláček, B. Sláma, R. Špaček, P. Marek (ČT Praha)
Špunti na vodě
– J. Chlumský (Czech Film)
Po strništi bos – J.Svěrák (Czech Film)
Lída Baarová
– F.Renč (Czech Film)
Dvojníci – J. Chlumský (Czech Film)
Le Sac de Billes (Pytlík kuliček) – C. Duguay (Frech Film)
Bohéma – R. Sedláček (ČT Praha)
Sophia – (Russian TV series)
Každý milion dobrý. – Z. Zelenka (ČT Praha)
Zločin v Polné – V. Polesný (ČT Praha)
RAP.ortér – J. Sommer (Czech Film)

Rudý Kapitán – M. Kollár (ČR, Slovensko, Polsko)
Americké dopisy – J. Brabec (ČT Praha)
České století: Ať si jdou 1992 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Poslední hurá 1989 – R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Je to jen rock´n´roll 1976 – R. Sedláček (ČT Praha)
Expozitura II. – J. Chlumský, P. Nikolaev (ČT Nova)
Život a doba Soudce A.K.– R. Sedláček, B. Sláma, R. Špaček (ČT Praha)
Sebemilenec– F. Renč (ČT Brno)
České století: Musíme se dohodnout 1968– R. Sedláček (ČT Praha)
Křesadlo– Z. Zelenka (ČT Praha)
Tři Bratři– J. Svěrák (Czech Film)
Cirkus Bukowsky– J. Pachl seriál (ČT Praha)
Tři mušketýři– film (Rusko)
Sanitka 2– F.Renč seriál (ČT Praha)
České století: Zabíjení soudruha 1951– R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Všechnu moc lidu Stalinovi 1948– R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Kulka Pro Heyndricha 1941– R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Den po Mnichovu 1938– R. Sedláček (ČT Praha)
České století: Velké bourání 1918– R.Sedláček (ČT Praha)

Vše o mé rodině – sitcom (TV Prima)
12 měsíčku – pohádka (Rusko)
Spolu – seriál (Rusko)
Archiv Felixe Burgeta – Z.Zelenka (ČT Praha)
Proces doktorky Kalendové – Z.Zelenka (ČT Praha)
Skorzeny– Ruský (TV film)
Bystroletov– Ruský (TV film)
Blake– Ruský (TV film)
Philibert– CZ/France (film)
Přešlapy: 2.+3.serie– (TV Prima)
Sitcom TV Prima– (TV Prima)
Šťastný smolař– M.Mináč (ČT Brno)
Vražda lobisty Mansdorfa– Z.Zelenka (ČT Praha)
Vražda poštovní doručovatelky– Z.Zelenka (ČT Praha)
3 sezony v pekle– rež. T. Mašín
HEPZIBAH– rež. Robert Sigl (Ger horor film ProSieben)
Kuky se vrací– J.Svěrák (ČR)
Chateaubriand– P.Aknin (France film)
Přešlapy– seriál (TV Prima)
Hasiči– seriál (TV Nova)
Vetřelci– F.Renč (ČT Brno)
Zabiják ze Sherwoodu– Z.Zelenka (ČT Praha)
Hřích prof.Sodomky– Z.Zelenka (ČT Praha)
OKO– M.Kohout (ČR)

Hlídač č.47– F. Renč (Czech Film)
Kanadská noc– Z. Zelenka (Czech TV Film)
Na vlastní nebezpečí– F. Renč (Czech Film)
Hranice– J. Brabec (Czech TV film)
Kouzla králů– Z. Zelenka (Czech TV Film)
Inside Hana’s Suitcase– L.Weinstein (Canada Film)
Pojišťovna štěstí IV(Czech TV serie)
Ocas ještěrky– I. Trajkov (CZ film)
Václav – J. Vejdělek (CZ film)
Právníci– J. Polišenský (CZ TV Serie)
Nemocnice na kraji města 3– V. Polesný (CZ TV Serie)
Místo nahoře/ Místo v životě 3– J.Chlumský (CZ TV serie)
Letiště 2– (CZ TV Serie)
Trapasy– Z.Zelenka (Czech TV)
Karambol– Z.Zelenka (Czech TV)
Casino Royale– Martin Campbell (UK)
Hostel part 2– Eli Roth (USA)
Hraběnky– J. Brabec (Czech TV)
Vratné lahve – Z. Svěrák (Czech film)
Courier– CBS (TV USA)
Šípková Růženka– Z. Zelenka (Czech TV)
La Dame d’ Izieu – Alain Wermus (France)
Roming– J. Vejdělek (Czech)
Letiště 1– (TV Serie CZ)
3 sezony v pekle– T. Mašín (Czech)
Opravdová láska– A. Sedláčková (TV CZ)
Hodina klavíru – Z. Zelenka (TV CZ)

Hostel– Eli Roth (USA)
Les Rats– C. Brandstrom (France)
Účastníci zájezdu– J. Vejdělek (Czech)
Něco o životě– R.Sedláček (Czech)
Místo nahoře II– J.Chlumský (TV serie)
Krásný čas– A.Sedláčková (TV)
Loupežníci– Z.Zelenka (TV)
Milovníci– Z.Zelenka (TV)
Boháč a chudák– Z.Zelenka (TV)
Slečna Guru– Z.Zelenka (TV)
Román pro ženy– F. Renč (Czech)
Milenci a vrazi– V.Polesný (Czech)
Tři mušketýři– P. Aknin (France)
Sen– M.Kohout (Czech)
Jedna ruka netleská– D.Ondříček (Czech)
Žralok v hlavě– M.Procházková (Czech)
Silný kafe– B. Gunnarsson (Czech -Island)
Jak to vidí Ruth– J.Němcová (TV)

Kolja– J.Svěrák (Czech)
Samotáři– D.Ondříček (Czech)
Rebelové – F. Renč (Czech)
Tmavomodrý svět/ Dark blue world– J. Svěrák (UK- Czech – Germany)
The barber of Siberia – N. Michalkov (France – CZ – Russia)
Ieri– S. Soldini (Italy)
Jean Moulin– Pierre Aknin (France)
Vlak 16.19 – Philippe Triboit (France)
93 Rue Lauriston– D. Granier Deferre (France)
Všichni moji blízcí– M. Mináč (Czech)
Oběti a vrazi– A.Sedláčková (Czech -France)
Musím tě svést– A.Sedláčková (Czech)
Válka Barev– F. Renč (Czech)
Báječná léta pod psa – P. Nikolajev (Czech)
– Alexandr (TV Holland)
Stůj nebo se netrefím– J.Chlumský (Czech)
Tábor padlých žen– L.Halama (Slovak)
Výchova dívek v Čechách– P. Koliha (Czech)

Vater und Sohne– B. Sinkel (Taurus Film Munchen)
E.E. Kisch– M. Hollý (TV 2000 Wiesbaden)
Kampf der Tiger – dr.D. Wedel (Active Film Munchen)
Die Bertinis – E. Monk (Objectiv Film Hamburg)
Die Wiesingers– B. Fischerauer (Galaxy Film Munchen)
Burning secret– A. Birkin (Westron Ltd.)
L´Amante– V. Bélmont (Stephan Film Paris)
Das Spinnenetz – B. Wicki (Provobis Film Hamburg)
Marta a já– J.Weiss (Taurus Film Munchen)
Modrooký(Germany)
Heimatmuseum– E. Gunther (Universum Film Berlin)
Gorila– P. Patzak (Taurus Film Munchen)
Příběh služebné– O. Runze
Dumky– P. Weigel
Baron von Leisenborg E. Molinaro (Taurus Film Munchen )
Ein Stuck Himmel– F.P. Wirth
Dáma z Berlína– J. Boutron (Taurus Film Munchen)
Coura– D. Itzenplitz (Provobis Film Hamburg)
Rosa Luxemburg– M.v. Trotta (Bioskop Film Munchen)
Povídky v povídkách – Druger (Objectiv Film Hamburg)
Rudá země– K. Emmerich (Bavaria Film Munchen)
Diamond swords– D. de la Patelliér (France)

KONTAKT