Registrace

PRO JIŽ DŘÍVE REGISTROVANÉ

V případě, že jste již v agentuře registrováni vyplňte “Souhlas s poskytnutím osobních údajů”. Jedná se o váš souhlas se zpracováním osobních údajů včetně fotografií v databázovém registru castingové agentury Casting Soňa Ticháčková v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vyplněný a podepsaný formulář zašlete mailem na adresu agentury castingagency@email.cz, do předmětu mailu uveďte vaše příjmení a jméno nebo poštou na adresu agentury Na dračkách 14, 16200 Praha 6.
Odkaz na stažení formuláře zde.

1. Bezplatná registrace

Zašlete vyplněný dotazník, fotografie obličeje a postavy ve formátu .JPG v dostatečném rozlišením.

Dotazník pro  dospělého je ke stažení zde. Registrují-li rodiče  dítě do 15 let, je dotazník ke stažení zde . Agenturní email pro registraci je  castingagency@email.cz

Odesláním vyplněného dotazníku souhlasím se zpracováním osobních údajů včetně fotografií v databázovém registru castingové agentury Casting Soňa Ticháčková v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Úplné znění podmínek ke stažení  zde.

Podmínkou zařazení do databáze je zaslání kompletních materiálů, tedy dotazník i fotografie v jednom mailu. V případě, že materiály nebudou kompletní nebo budou zaslány v nevhodném formátu NEBUDE registrace provedena.

O tom, že jste byli úspěšně zaregistrováni obdržíte mail. Pokud nebudete informováni do tří měsíců od zaslání registračních materiálů, kontaktujte nás telefonicky.

2. Placená registrace osobní návštěvou a vyfocení ve studiu

Je možné jen po předběžném tel. objednání v agentuře na tel.233335911 (10-16hod).
Tato registrace je placená, poplatek je 200 Kč, platba v hotovosti po vyfocení. Fotografování probíhá v našem castingovém studiu v centru Prahy a pouze v termínech, které určuje agentura. Fotografie jsou určeny pouze pro potřebu agentury.
Všichni profesionální herci (mají hereckou školu nebo jsou zaměstnáni v divadle) jsou registrováni a případně přefocováni vždy zdarma.

Jak probíhá casting:

  1. výběr na základě fotografie nebo údajů z databáze
  2. vybrané zveme na casting formou SMS na mobil
  3. oslovený člověk potvrdí svoji účast na castingu
  4. ti kteří se zúčastní castingu, mohou být vybraní do úzkého kola – na tzv. “callback” – další kolo castingu – většinou již s režisérem

Jednotlivé castingy probíhají vždy v Praze. Pokud jste pozváni na casting musíte se dostavit na své náklady, totéž platí i při obsazení do role. Konečný výběr sdělíme vybraným telefonicky, potom následuje podpis smlouvy, kostýmní zkouška a samotné natáčení.

Registrace děti

U registrace dětí od malých miminek až po teenagery je důležité vždy cca 1x za 1/2 roku posílat aktuální foto, protože se rychle mění.
Obecně velmi často hledáme herecky šikovné děti ve věku od cca 5 let výše. Není tak častý požadavek na casting kojenců, miminek a dětí do 3-4 let věku.

Důležité

Žádné další poplatky nevybíráme, po registraci jste u nás již dále v databázi vedeni zdarma.
Všechny role (i komparsní) se vybírají na základě fotografii.
Nikdy neobsazujeme projekty, kam bychom dodávali „masový kompars“ (velké davy, publikum u zábavných pořadů a pod…)
Castingová agentura vás může nabízet tvůrcům na jejich projekty, ale negarantuje, že budete v budoucnu osloveni na casting nebo obsazeni do role.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

KONTAKT

Facebook

Kontaktujte nás
[recaptcha id:reCAPTCHA class:reCAPTCHA]